Několik vět úvodem

Respektujeme děti jako plnohodnotné bytosti a jsme

po jejich boku na svobodné cestě k růstu. Naplno důvěřujeme v dětskou mega velkou touhu po poznání na základě vnitřní motivace.

Poskytujeme dětem různorodé, bezpečné, motivující prostředí plné lásky a vlídnosti, aby každé dítě mohlo svět poznávat podle svých vlastních představ.  

Děti se ve věkově smíšené skupině podle svých možností podílí na chodu školky a tvorbě pravidel.

Proč Svobodná školka? Můj osobní příběh, ve kterém se dozvíte, co mě ke spuštění celé akce vedlo, najdete

ZDE.

Jana Kocureková

O ŠKOLCE

V naší školce nenajdete v jeden den více než 12 dětí a méně než 2 průvodkyně. Zajišťujeme tak skutečně individuální přístup k dětem a jejich rodinám. Jedním z našich cílů je být v úzkém kontaktu s rodinou dětí, které k nám docházejí.

Každý den je u nás úplně jiný. Někdy hlučný, jindy klidnější, vždy ale plný spontánnosti. Necháváme se unášet plynoucím dnem a snažíme se užívat si každé vteřiny společného času. Někdy vše plyne hladce bez zádrhelů, jindy překonáváme neshody a útrapy tak jako v běžném životě.

Po roce fungování jsme zjistili, že Svobodná školka je nejspíš pro všechny děti, ale ne pro všechny rodiče. Vedle spousty pravidel týkajících se chodu a společného života je spousta prostoru pro spontaneitu, křik, blbnutí a řádění. 

V současné době trochu měníme koncept a rádi bychom navázali komunitní školou. Těšte se proto na novinky, které se dozvíte v průběhu měsíce června tohoto roku. :-)

Tým průvodkyň

Jana Kocureková
Kateřina Salus Vacková
Julie Winklerová

Info

IČ: 043 43 468

č. účtu: 115-1031810297/0100

Kontakt

Tel: +420 733 768 948

Email 1: svobodnaskolka(zavináč)email.cz

E-mail 2: centrumspojenesvety(zavináč)email.cz

Adresa

Lomená 45/4

434 01  Most

© Copyright 2017 by Svobodná školka

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now